Hukuka Aykırılık Bildirimi

Applefix.net olarak hukuka ve yasalara her zaman saygılıyız, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmak her zaman birincil hedefimiz olmuştur.

Bu kapsam da Applefix.net 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun”da tanımlanan “yer sağlayıcı”; kendi ürettiği içeriklerle ilgili olarak ise “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

Applefix.net hukuka aykırı içerikler ile ilgili 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

Eğer 3.kişilerin haklarını ihlal ettiğimizi yada tarafınız ile ilgili telif ihlali yaptığımızı düşünüyorsanız lütfen bize info@applefix.net yada sitemizde bulunan iletişim formu üzerinden ulaşınız.

Yaptığınız bilgilendirme tarafınızca ispatlanıp,tarafımızca değerlendirildikten sonra ancak bilgi doğruluğu ve ispatlama yükümlülüğü yerine getirilmesi durumunda içeriği kaldırma hakkı doğabilir.

Saygılarımızla,
Applefix.net